Zaproszenie

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na II  Konferencję  „Postępy w hipertensjologii - zaawansowany kurs dla hipertensjologów” , która odbędzie się w dniach 28-30.06.2013 roku
w Kołobrzegu.

Tym razem spotkamy się w przepięknym, nadmorskim kurorcie i w bardzo atrakcyjnym okresie, bo już w pełni sezonu wakacyjnego. Mamy nadzieję, że zarówno bogaty program naukowo-dydaktyczny, jak i planowane imprezy towarzyszące przyniosą wszystkim uczestnikom wiele korzyści zawodowych i dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Celem konferencji jest przedstawienie najważniejszych i  najnowszych doniesień w hipertensjologii z perspektywy 2013 roku, obejmujących zagadnienia od patogenezy do leczenia nadciśnienia. Uwzględniając sugestie w Państwa ankietach z poprzedniej konferencji, w programie będzie więcej zagadnień związanych z nadciśnieniem wtórnym oraz sytuacji szczególnych, o których hipertensjolog wiedzieć powinien, a uzupełnieniem sesji plenarnych będą warsztaty hipertensjologiczne. Dla zapewnienia realizacji powyższych zamierzeń zaproszono  doskonałych wykładowców - uznanych ekspertów w hipertensjologii. Państwa bardzo wysoka ocena poprzedniej, pierwszej konferencji (prawie same piątki, często ze wskazaniem na szóstkę) niezwykle motywuje zarówno wykładowców, jak i organizatorów.  Dołożymy wszelkich starań aby i tym razem nie zawieść Państwa oczekiwań.

 

Licząc na Państwa aktywny udział w Konferencji, pozostajemy z wyrazami szacunku.

prof. dr hab. n. med. Krystyna Widecka – past Prezes PTNT

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz – Konsultant Krajowy ds. Hipertensjologii