Zaproszenie

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na III Konferencję „Postępy w hipertensjologii — zaawansowany kurs dla hipertensjologów”, która odbędzie się w dniach 27–29.06.2014 roku w Kołobrzegu.

Tym razem spotkamy się w przepięknym, nadmorskim kurorcie i w bardzo atrakcyjnym okresie, bo już w pełni sezonu wakacyjnego. Mamy nadzieję, że zarówno bogaty program naukowo-dydaktyczny, jak i planowane imprezy towarzyszące, przyniosą wszystkim uczestnikom wiele korzyści zawodowych i dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Celem konferencji jest przedstawienie najważniejszych i najnowszych doniesień z dziedziny hipertensjologii z perspektywy 2014 roku oraz podzielenie się doświadczeniami w rozwiązywaniu w praktyce często bardzo trudnych problemów u chorego z nadciśnieniem. Uwzględniając sugestie w Państwa ankietach z poprzedniej konferencji, w programie umieściliśmy więcej zagadnień związanych z nadciśnieniem wtórnym oraz sytuacjami szczególnymi, o których hipertensjolog wiedzieć powinien, a uzupełnieniem sesji plenarnych będą warsztaty hipertensjologiczne. W celu realizacji powyższych zamierzeń zaproszono doskonałych wykładowców — uznanych ekspertów w hipertensjologii. Państwa bardzo wysoka ocena poprzedniej, pierwszej konferencji (prawie same piątki, często ze wskazaniem na szóstkę) niezwykle motywuje zarówno wykładowców, jak i organizatorów. Dołożymy wszelkich starań, aby i tym razem nie zawieść Państwa oczekiwań.

 

Licząc na Państwa aktywny udział w Konferencji, pozostajemy z wyrazami szacunku.

prof. dr hab. n. med. Krystyna Widecka — Past Prezes PTNT

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz — Konsultant Krajowy ds. Hipertensjologii